SDH Černětice

neoficiální webové stránky SDH Černětice

2014

2014
Okresní hasičká liga


 

Datum Zařazené do okresního hodnocení Kategorie Čas zahájení Rozhodčí   Nezařazené do okresního hodnocení (PS12) Kategorie Čas zahájení Rozhodčí   Bez omezení a nezařazené do okresního hodnocení (PS 12 - 16) Kategorie Čas zahájení Rozhodčí
24.5. Sudoměř M+Ž+V 14:00 Sládek, Hovorka, Šindelář                    
31.5. Němčice M+Ž+V 13:00 Tesárek, Zdychynec, Sládek             Drahenický Málkov M+Ž+V 13:30 Tvrdý, Novotný, Šlehofer
7.6. Černětice M+Ž+V 13:00 není určeno                    
7.6 Štěchovice M+Ž+V 22:00 Boukalovi, Maršoun                    
14.6. Strakonice M+Ž 12:00 všichni                    
21.6.                     Lažánky M+Ž+V 13:00 není určeno
28.6. Přešťovice M+Ž+V 13:00 Sládek, Hovorka, Šindelář   Strašice M+Ž+V 13:00 Martínek          
5.7. Drachkov M+Ž+V 13:00 Sládek, Zdychynec, Šindelář   Bílsko M+Ž+V 13:00 Častoral, Kotrc, Řízký   Chobot M+Ž+V 13:00 Tvrdý, Novotný, Šlehofer
6.7. Leskovice M+Ž+V 13:00 Sládek, Šindelář                    
12.7. Vacovice M+Ž+V 13:00 Zdychynec, Hovorka, Brabec             Uzeničky M+Ž+V 13:00 Tvrdý, Novotný, Šlehofer
19.7. Dražejov M+Ž+V 13:00 Sládek, Šindelář, Hovorka                    
26.7. Sousedovice M+Ź+V 13:00 Zdychynec, Mráz, Častoral                    
2.8. Sedlice M+Ž+V 13:00 Tvrdý, Šlehofer, Novotný             Drahonice M+Ž+V 13:00 Častoral, Hovorka, Mráz
2.8. Zahorčice M+Ž+V 22:00 Sládek, Zdychynec, Tesárek             Myštice M+Ž+V 13:00  
9.8. Rovná M+Ž+V 13:00 Sládek, Šindelář, Zdychynec             Uzenice M+Ž+V 13:00 není určeno
9.8. Čestice M+Ž+V 21:00 Boukalovi, Tesárek, Matoušková                    
16.8. Malenice M+Ž+V 13:00 Boukalovi, Častoral                    
23.8. Řepice M+Ž+V 13:00 Sládek, Šindelář, Hovorka             Hajany M+Ž+V 13:00 není určeno
30.8. N. Kestřany M+Ž+V 13:00 Sládek, Hovorka, Zdychynec             Jinín M+Ž+V 13:00 Častoral, Plášil, Mráz
                      Bezdědovice M+Ž+V 14:00 Novotný, Tvrdý, Šlehofer
6.9. Dřešín M+Ž+V 13:00 Boukalovi, Matoušková   Krajníčko M+Ž+V 13:00 Kotrc, Častoral, Řízký          
6.9.           Strakonice M+Ž+V 13:00 Sládek, Šindelář, Hovorka          
12.9.           Pražák M+Ž+V+Vky 13:00 Boukal, Častoral, Hovorka          

 

 
© Matěj vávra, Lukáš Ťuka