SDH Černětice

neoficiální webové stránky SDH Černětice

2013

2013
ŠHL

08. 06.   Kalenice
15. 06.   Žernovice
22. 06.   Nišovice
29. 06.   Obytce
30. 06.   Mochtín
06. 07.   Budilov
13. 07.   Stachy
20. 07.   Zahorčice
27. 07.   Přechovice
17. 08.   Sudoměř
24. 08.   Dolany
31. 08.   Nihošovice
07. 09.   Bohumilice
14. 09.   Drachkov

Okresní hasičká liga

 

Datum Zařazené do okresního hodnocení Kategorie Čas zahájení Rozhodčí   Nezařazené do okresního hodnocení (PS12) Kategorie Čas zahájení Rozhodčí   Bez omezení a nezařazené do okresního hodnocení (PS 12 - 16) Kategorie Čas zahájení Rozhodčí
25.5. Mladějovice M+Ž+V 13:00 Sládek,Šindelář,Častoral                    
1.6. Němčice M+Ž+V 13:00 Tesárek, Brabec, Krásl             Drahenický Málkov M+Ž+V 13:30 Tvrdý, Novotný
8.6 Strakonice - okres
OZ
Přihláška
Další informace
M+Ž 12:00 všichni                    
15.6 Přešťovice M+Ž+V 13:00 Sládek, Šindelář, Častoral                    
22.6 Němčice M+Ž+V 13:00 Tesárek, Brabec, Krásl             Blatná M+Ž 13:00 Tvrdý, Novotný
22.6 Štěchovice M+Ž+V 21:00 prezence 21:00, začátek 22:00 Boukal,Boukalová, Křivanec                    
29.6 Rovná M+Ž+V 13:00 Sládek,Zdychynec V.,Šindelář   Strašice M+Ž+V 13:00 Boukal,Boukalová,Maršoun          
5.7 Drachkov M+Ž+V 13:00 Sládek,Šindelář,Hovorka                    
6.7 Leskovice M+Ž 13:00 Sládek,Šindelář   Bílsko M+Ž 13:00 Častoral,Kotrc,Řízký   Chobot M+Ž+V 13:00 Tvrdý, Novotný
6.7 Záhorčice M+Ž+V 21:00 Sládek,Zdychynec M.,Tesárek                    
13.7 Vacovice M+Ź+V 13:00 ZdychynecV.,Hovorka,Brabec                    
20.7 Dražejov M+Ž+V 21:00 Sládek,Šindelář,Hovorka                    
27.7 Sousedovice M+Ž+V 13:00 Zdychynec Vl.,Mráz,Častoral                    
3.8.                     Bezdědovice M+Ž 13:30 Novotný, Tvrdý, Šlehofer
3.8.                     Drahonice M+Ž 13:00 Častoral,, Hovorka,Mráz
10.8 Čestice M+Ž+V 21:00 Boukal,Boukalová,Matoušková             Uzenice M+Ž+V 13:00 Tvrdý, Novotný
17.8 Malenice M+Ž+V 13:00 Boukal,Boukalová,Častoral                    
24.8. Řepice M+Ž+V 13:00 Sládek,Zdychynec V.,Šindelář   Bavorov M+Ž 13:00 Častoral,Kotrc,Řízký   Uzeničky M+Ž 13:00 Novotný,Tvrdý
31.8           Jinín M+Ž 13:00 Častoral, Mráz,Hovorka   Sedlice M+Ž 13:00 neurčeno
7.9           Strakonice I. M+Ž+V 13:00 Sládek, Šindelář,Hovorka          
7.9           Krajníčko M+Ž+V 13:00 Kotrc,Častoral,Řízký          
14.9.                     Pražák M+Ž+V+Vky 13 13:00 Boukal,Častoral,Hovorka

 
© Matěj vávra, Lukáš Ťuka